o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Jest winna śmierci sześciorga dzieci. Odsiedzi tylko 8 i pół roku

12
Podziel się

Mick i Mairead Philpott chcieli otrzymać od miasta Derby większy dom komunalny. Żeby dopiąć swego, wzniecili pożar w dotychczasowym miejscu zamieszkania. Jednak doszło do tragedii i w pożarze zginęły także ich dzieci. Teraz Mairead ma opuścić więzienie.

Jest winna śmierci sześciorga dzieci. Odsiedzi tylko 8 i pół roku
Dzieci zginęły w pożarze, który umyślnie wzniecili ich rodzice (Facebook.com)
bEablSmZ

W momencie podłożenia ognia dzieci przebywały w swoich sypialniach na górze. W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że za wywołaniem pożaru stoją ich rodzice – Mick i Mairead Philpott. Miało to miejsce w 2012 roku.

Dzieci zginęły w pożarze. Rodzice umyślnie podpalili dom

Mick Philpott zamierzał wrobić w podpalenie swoją byłą partnerkę – Lisę Willis. Do rozniecenia ognia mężczyzna wykorzystał benzynę. Kiedy on rozlewał benzynę, Mairead wykonywała telefon do straży pożarnej. Para nie przewidziała jednak, jak szybko rozniesie się ogień.

bEablSnb

Jak podaje "Mirror", Mick otrzymał karę dożywocia. Może ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia, jednak po odsiedzeniu minimum 15 lat. Z kolei jego żona usłyszała wyrok 17 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Twierdzi, że zabił 500 kobiet. Historia seryjnego mordercy

Informator "The Sun" podał, że Mairead Philpott wkrótce wyjdzie na wolność. Będzie to oznaczało, że spędzi w więzieniu tylko 8,5 roku z zasądzonych 17 lat. 38-latka ma obecnie posługiwać się imieniem i nazwiskiem Louise Dunn.

bEablSnh

Według informatora Mairead Philpott jest zachwycona perspektywą opuszczenia więzienia. 38-latka jest nielubiana przez więźniów zakładu karnego. Mimo że nie zdradza prawdziwego imienia i nazwiska, osadzeni świetnie zdają sobie sprawę, jak naprawdę się nazywa i dlaczego została skazana.

Wszyscy znają ją jako Mairead Philpott i jest jej ciężko, ponieważ jej zbrodnia była tak koszmarna. Nic dziwnego, że jest szczęśliwa, że ​​wychodzi – podaje informator "The Sun".
bEablSni

Po opuszczeniu więzienia Mairead Philpott będzie mieszkała w hostelu. Otrzyma również nową tożsamość. Koszty jej zakwaterowania zostaną pokryte z pieniędzy podatników.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEablSnC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
mirs
7 miesięcy temu
Zachodnia sprawiedliwość, wyjdzie z więzienia, dostanie nowy dom, zwiąże się z jakimś facetem i spłodzi gromadkę dzieci.
Wolf
7 miesięcy temu
W Grecji " uchodzcy " podpalili oboz i juz sa w niemczech !!
Pfff
7 miesięcy temu
Zobaczcie ta wyższość kobiet razem dokonali morderstwa on dożywocie ona 8 lat!
bEablSnD
Obserwator
7 miesięcy temu
Juz wszystko wiecie,nowe nazwisko,nawet to gdzie bedzie mieszkala. Podajcie dokladny adres. Kto takie bzdury pisze i po co?
moni
7 miesięcy temu
Karma Wraca
Pio
7 miesięcy temu
Razem zaplanowali i przeprowadzili tą zbrodnię. Facet dostał dożywocie, a jak dobrze pójdzie, conajmniej 15 lat a babka sobie po 8 idzie na wolność. Niestety to typowe niemal w każdym kraju.
KUNEGUNDA
7 miesięcy temu
Chytrość nie zna granic
Bez
7 miesięcy temu
komentarza
PisoweKANALIE
7 miesięcy temu
W UK też mają konsumentów 500+
Aga
7 miesięcy temu
Tragedia....może znowu narobić dzieci i znów je podpalić....i tak jeszcze conajmniej raz..
Wic
7 miesięcy temu
Dlaczego nowa tozsamosc dostanie , dlaczego dla moredercow prawo ma taka hojna propozycje
pu12
7 miesięcy temu
3 koła
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić