o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Tragiczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o dramat w Tryńczy

73
Podziel się

Podczas ostatniej audycji na YouTube Krzysztof Jackowski postanowił wrócić do tragicznego wypadku pięciorga młodych ludzi w Tryńczy. Okazuje się, że w tej sytuacji słynny jasnowidz miał właściwe przeczucia.

Tragiczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o dramat w Tryńczy
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEsgjYQB

Straszliwy wypadek miał miejsce w 2017 roku - w Boże Narodzenie. Mimo że od tragedii minęło już sporo czasu, mieszkańcy Tryńczy nadal nie mogą się pogodzić z tym, co spotkało szesnastolatkę, dwie osiemnastolatki, a także ich dwóch starszych kolegów.

Do sprawy podczas ostatniej audycji postanowił wrócić Krzysztof Jackowski. - Opowiem wam bardzo tragiczną historię. Trzy dziewczynki. Dwie siostry i jedna dziewczynka z sąsiedztwa. Dwie młodociane, jedna pełnoletnie. Między świętami, a sylwestrem, wyszły ze swoich domów i nie wróciły. Rodzice podejrzewali, że uciekły do dużego miasta, by przeżyć tam galę sylwestrową - mówił.

bEsgjYQD
Pamiętam, mama jednej z nich zadzwoniła wieczorem i poddziadziała: córka wraz z dziewczynami z sąsiedztwa uciekły. My chcemy tylko wiedzieć do jakiego miasta pojechały, gdzie chcą tego sylwestra spędzić. Ja tak od niechcenia powiedziałem, żeby wysłała zdjęcie - dodawał.

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego

Przeczucia jasnowidza nie były optymistyczne.

bEsgjYQJ
Kiedy po niedługim czasie przyszedł mail, te wszystkie dziewczyny, one na tym zdjęciu były razem. I ta potworna scena, że oni są pozabijani, poplątani w małym samochodziku, ale oprócz tych trzech dziewczyn w tam są jeszcze dwie inne osoby - zaznaczył jasnowidz.

Co przeczuwał potem? - Że jechali takim małym samochodzikiem, że zjechali wzdłuż rzeki Wisłok i zaraz za mostem wpadli w poślizg na tej polnej drodze, przy rzece i wpadli do rzeki. Wszystkie pięć osób utonęło. Miejscowość Tryńcza. Wiecie co jest szokujące? Jak coś takiego rodzicom powiedzieć? Ja zawsze się zastanawiam kim ja jestem? - dodał Jackowski.

bEsgjYQK

Jasnowidz skontaktował się z matką jednej dziewczyn. Tragiczną wizję przekazał jej mężowi. Rodzice udali się na miejsce wskazane przez Krzysztofa Jackowskiego.

"Panie Jackowski, my tu chodzimy nad rzeką i ich tu nie ma, nic tu nie widać.". Mówiłem, żeby tam nie chodzili i poszli z tym rano na policję. Kiedy rozłączyli się pomyślałem: "Jackowski ty jesteś nienormalny, ty jesteś sadysta, jesteś bezduszny, jesteś nieodpowiedzialny. Jak możesz mówić takie rzeczy ludziom, że ich dzieci nie żyją, a jeśli żyją?" - spostrzegł jasnowidz.

Niestety, szybko okazało się, że Krzysztof Jackowski miał rację. Grupa młodych ludzi rzeczywiście zginęła we Wisłoku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsgjYRe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Kk8
2 miesiące temu
Ktoś napisał,że Jackowski nie pije alkoholu. W takim razie wygląda fatalnie i nie wzbudzą zaufania. Poza tym to jasnowidztwo to zposob na zarabianie pieniędzy. To co Ci,,jasnowidze" wypisują jest dostępne w mediach w innej ciekawszej formie.
EuPi
2 miesiące temu
Byłem u niego i...oszołom, niestety nie zgadł, ale kasę wziął.
olik
2 miesiące temu
Jackowski podobno przewidział, że za cztery lata będzie rok 2025.
bEsgjYRf
Karol
2 miesiące temu
"zadzwoniła wieczorem i poddziadziała" aaaaa kumam...
Wie czy nie?
2 miesiące temu
Może przewidzi ile dni będzie miał lipiec? Tak plus-minus trzy dni?
pawel
2 miesiące temu
a na temat Iwony Wieczorek milczy ...
Nick- oś Dyzm...
2 miesiące temu
Ja już ostatnio pytałem. Czy wasz portal podpisał umowę z tym alkoholikiem? Ile można czytać rewelacji w pijackim widzie tego gościa. JPRD Co tu się dzieje? Jesteście psychopatami razem z nim. . Już niczym nie różnicie się od brukowych wypocin Superexpressu i innych żenujących mediów.
W H... To Mom
2 miesiące temu
A miał juz wizje , jak na moim osiedlu i w mieście będzie rozjebany cały ten oddział KPN-u , K-onfidentów P-sychicznie N-iedowartościowanych
Lolek
2 miesiące temu
Urząd Skarbowy zajął mu konto? To naprawdę boli!
xxx
2 miesiące temu
przekonałam się, że po prostu buja w obłokach, obserwuje teren jak jest woda to utonął, jak las to się powiesił, przecież odwrotnie na zdrowy rozum nie może być, każdy tak może
zet
2 miesiące temu
Niech zmieni w końcu te fusy do wróżenia
bóg
2 miesiące temu
Niech ktoś go w końcu zaprowadzi do lekarza
Aśka 74
2 miesiące temu
Jeszcze żadna jego wizja nie sprawdziła się.Wmówił sobie że potrafi przewidzieć wszystko i wierzy w to ,biedny człowiek.
bEsgjYQX
Doktor
2 miesiące temu
Czy pan Krzysiu umówił się już na wizytę do psychiatry
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić