Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Tragiczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o dramat w Tryńczy

73
Podziel się:

Podczas ostatniej audycji na YouTube Krzysztof Jackowski postanowił wrócić do tragicznego wypadku pięciorga młodych ludzi w Tryńczy. Okazuje się, że w tej sytuacji słynny jasnowidz miał właściwe przeczucia.

Tragiczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o dramat w Tryńczy
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Straszliwy wypadek miał miejsce w 2017 roku - w Boże Narodzenie. Mimo że od tragedii minęło już sporo czasu, mieszkańcy Tryńczy nadal nie mogą się pogodzić z tym, co spotkało szesnastolatkę, dwie osiemnastolatki, a także ich dwóch starszych kolegów.

Do sprawy podczas ostatniej audycji postanowił wrócić Krzysztof Jackowski. - Opowiem wam bardzo tragiczną historię. Trzy dziewczynki. Dwie siostry i jedna dziewczynka z sąsiedztwa. Dwie młodociane, jedna pełnoletnie. Między świętami, a sylwestrem, wyszły ze swoich domów i nie wróciły. Rodzice podejrzewali, że uciekły do dużego miasta, by przeżyć tam galę sylwestrową - mówił.

Pamiętam, mama jednej z nich zadzwoniła wieczorem i poddziadziała: córka wraz z dziewczynami z sąsiedztwa uciekły. My chcemy tylko wiedzieć do jakiego miasta pojechały, gdzie chcą tego sylwestra spędzić. Ja tak od niechcenia powiedziałem, żeby wysłała zdjęcie - dodawał.

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego

Przeczucia jasnowidza nie były optymistyczne.

Kiedy po niedługim czasie przyszedł mail, te wszystkie dziewczyny, one na tym zdjęciu były razem. I ta potworna scena, że oni są pozabijani, poplątani w małym samochodziku, ale oprócz tych trzech dziewczyn w tam są jeszcze dwie inne osoby - zaznaczył jasnowidz.

Co przeczuwał potem? - Że jechali takim małym samochodzikiem, że zjechali wzdłuż rzeki Wisłok i zaraz za mostem wpadli w poślizg na tej polnej drodze, przy rzece i wpadli do rzeki. Wszystkie pięć osób utonęło. Miejscowość Tryńcza. Wiecie co jest szokujące? Jak coś takiego rodzicom powiedzieć? Ja zawsze się zastanawiam kim ja jestem? - dodał Jackowski.

Jasnowidz skontaktował się z matką jednej dziewczyn. Tragiczną wizję przekazał jej mężowi. Rodzice udali się na miejsce wskazane przez Krzysztofa Jackowskiego.

"Panie Jackowski, my tu chodzimy nad rzeką i ich tu nie ma, nic tu nie widać.". Mówiłem, żeby tam nie chodzili i poszli z tym rano na policję. Kiedy rozłączyli się pomyślałem: "Jackowski ty jesteś nienormalny, ty jesteś sadysta, jesteś bezduszny, jesteś nieodpowiedzialny. Jak możesz mówić takie rzeczy ludziom, że ich dzieci nie żyją, a jeśli żyją?" - spostrzegł jasnowidz.

Niestety, szybko okazało się, że Krzysztof Jackowski miał rację. Grupa młodych ludzi rzeczywiście zginęła we Wisłoku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(73)
Kk8
rok temu
Ktoś napisał,że Jackowski nie pije alkoholu. W takim razie wygląda fatalnie i nie wzbudzą zaufania. Poza tym to jasnowidztwo to zposob na zarabianie pieniędzy. To co Ci,,jasnowidze" wypisują jest dostępne w mediach w innej ciekawszej formie.
EuPi
rok temu
Byłem u niego i...oszołom, niestety nie zgadł, ale kasę wziął.
olik
rok temu
Jackowski podobno przewidział, że za cztery lata będzie rok 2025.
Karol
rok temu
"zadzwoniła wieczorem i poddziadziała" aaaaa kumam...
Wie czy nie?
rok temu
Może przewidzi ile dni będzie miał lipiec? Tak plus-minus trzy dni?
pawel
rok temu
a na temat Iwony Wieczorek milczy ...
Nick- oś Dyzm...
rok temu
Ja już ostatnio pytałem. Czy wasz portal podpisał umowę z tym alkoholikiem? Ile można czytać rewelacji w pijackim widzie tego gościa. JPRD Co tu się dzieje? Jesteście psychopatami razem z nim. . Już niczym nie różnicie się od brukowych wypocin Superexpressu i innych żenujących mediów.
W H... To Mom
rok temu
A miał juz wizje , jak na moim osiedlu i w mieście będzie rozjebany cały ten oddział KPN-u , K-onfidentów P-sychicznie N-iedowartościowanych
Lolek
rok temu
Urząd Skarbowy zajął mu konto? To naprawdę boli!
xxx
rok temu
przekonałam się, że po prostu buja w obłokach, obserwuje teren jak jest woda to utonął, jak las to się powiesił, przecież odwrotnie na zdrowy rozum nie może być, każdy tak może
zet
rok temu
Niech zmieni w końcu te fusy do wróżenia
bóg
rok temu
Niech ktoś go w końcu zaprowadzi do lekarza
Aśka 74
rok temu
Jeszcze żadna jego wizja nie sprawdziła się.Wmówił sobie że potrafi przewidzieć wszystko i wierzy w to ,biedny człowiek.
Doktor
rok temu
Czy pan Krzysiu umówił się już na wizytę do psychiatry
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić