Wzmożone kontrole rolników. Policja: "nie będzie taryfy ulgowej"
Rozpoczął się okres wzmożonych prac polowych, a na drogach pojawia się coraz więcej ciągników rolniczych, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych. Ostrołęccy policjanci prowadzą już kontrole tego typu pojazdów, sprawdzając przede wszystkim ich stan techniczny, oświetlenie, a także trzeźwość kierowców. Mundurowi zapowiadają: nie będzie taryfy ulgowej.