Stanisław Karczewski pracuje w szpitalu covidowym. "Karetki ciągle przyjeżdżają"
Stanisław Karczewski, senator PiS i lekarz chirurg, poinformował, że od piątku dyżuruje w szpitalu covidowym w Nowym Mieście nad Pilicą. "Sytuacja nie jest dobra" - stwierdził były marszałek Senatu. Zaapelował także o przestrzeganie obostrzeń.