o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Świat miał tego nie zobaczyć. Tajemnicze nagranie. W roli głównej policja

65
Podziel się

Dziennikarze "New York Timesa" poszukują osób, które mogą pomóc im zidentyfikować miejsce zarejestrowane na nagraniu. Szokujący materiał najprawdopodobniej przedstawia funkcjonariuszy kolumbijskiej policji. Pod osłoną nocy mieli oni dokonać egzekucji na nieznanej ofierze.

Świat miał tego nie zobaczyć. Tajemnicze nagranie. W roli głównej policja
Na nagraniu widać ludzi w mundurach policyjnych, którzy dokonują egzekucji.
bErjRSzV

Christiaan Triebert, dziennikarz "NYT", wystosował apel na Twitterze. Wyjaśnił, że wspólnie z innymi członkami redakcji bada szczegóły dotyczące zdarzenia na nagraniu.

Czy posiadacie jakieś dodatkowe informacje na temat tego filmu? (...) Badamy fakty dotyczące tego zdarzenia, wygląda na to, że funkcjonariusze kolumbijskiej policji kogoś rozstrzeliwują. Napiszcie do nas, jeśli wiecie coś jeszcze. Ich akcent sugeruje, że to mogło się dziać w Bogocie – apeluje Christiaan Triebert na Twitterze.
bErjRSzX

Tajemnicze nagranie z Kolumbii. Policjanci dopuścili się egzekucji?

Poza nagraniem Christiaan Triebert opublikował również kadr z nagrania, na którym widać ścianę i wysoki płot. Zdaniem informatorów Trieberta może chodzić o Ibague, miasto w środkowej Kolumbii.

To zdjęcie przedstawia miejsce zdarzenia bardziej szczegółowo: ścianę i coś, co wydaje się być wysokim płotem. Otrzymaliśmy zawiadomienie, że to może być Ibagué, a konkretnie okolice La Floresta lub Varsovia. Jeśli rozpoznajecie to miejsce, wyślijcie mi wiadomość prywatną – prosi Christiaan Triebert na Twitterze.
bErjRSAd

Bogota słynie z wysokiego poziomu przestępczości. Jak podaje National Geographic, strach przed napaścią lub porwaniem jest tak powszechny, że mieszkańcy i turyści mają obawy nawet przed wzięciem taksówki po zmroku. Niejednokrotnie zdarzało się, że zamiast prawdziwych taksówkarzy trafiali na członków gangów, którzy terroryzowali pasażerów i zmuszali do oddania wszystkich pieniędzy.

Według National Geographic w Bogocie na porządku dziennym są rozciągnięte na balkonach druty kolczaste oraz widok uzbrojonych policjantów na ulicach. Wielu mieszkańców miasta nie posiada również dostępu do bieżącej wody, kanalizacji i elektryczności oraz mieszkają w domach zbudowanych z niskiej jakości materiałów budowlanych. Zgodnie z szacunkami ekspertów tylko 4,5 procent osób z Bogoty przynależy do klasy wyższej lub średniej.

bErjRSAe
Zobacz także: Zobacz też: Nalot na nielegalną kopalnię. Spektakularna akcja kolumbijskich służb
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErjRSAy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(65)
shalom biali...
3 miesiące temu
4.5% ? to tak jak w polsce niemieckiej koloni w UE
NNN
3 miesiące temu
Nie od dziś wiadomo, że policja to zalegalizowani przestępcy. Choć czasami trafiają się bardziej przyzwoici.
kofalski
3 miesiące temu
Pis nam funduje to samo
bErjRSAz
5858
3 miesiące temu
W Ameryce Lacinskiej zycie ludzkie tradycyjnie nie ma duzej wartosci.Na piramidach Majow,Aztekow zabijano w czasie uroczystosci nawet kilkanascie tysiecy ofiar dziennie.Inkowie podbijali i wyrzynali albo brali w niewole cale plemiona
Pit
3 miesiące temu
No też mi nowina... i to jeszcze w Kolumbii, gdzie policja siedzi w kieszeniach bossów narkotykowych... W dupie to mają... Takich egzekucji tam jest na potęgę...
Talmudysta
3 miesiące temu
Ja wiem, że i tak tego nie opublikujecie, jak zwykle. Ale to Amerykanie nauczyli ich brutalności. A Wałęsa namówił bojowników anty radowych do złożenia broni. A po tym czekały na nich w lasach przygotowane więzienia jak na Kubie Guantanamo. A Pokojową nagrodę Nobla zamiast otrzymać Oni, to dstał prezydent. A w przypadku opozycjonosty Wałęsa a nie Ptezydent W. Jaruzelski. Co za odwójne standardy !!!
xxx
3 miesiące temu
Zdecydowanie w Polsce powinna Policja być dużo ostrzejsza. Jak się ogląda te filmiki to praktycznie oni nic nie mogą.
inteligencjA
3 miesiące temu
kamerzysty bezcenna, fikasz i znikasz
pisz prawdę
3 miesiące temu
przecież wyraźnie widać, że to przebierańcy mafijni a nie Policjanci - no ludzie oglądajcie ze zrozumieniem
Janek
3 miesiące temu
Obecnie to sojusznicy USA i nic im nie grozi
Kolo
3 miesiące temu
Przestańcie ludzie oceniać i wypisywać głupoty, jak nic nie wiadomo o zdarzeniu. Może sobie tamten zasłużył sowicie na kulkę, może to nie byli wcale policjanci, tylko jacyś przebierańcy, itp. Ludzie mają przedziwną skłonność, do wydawania osądów na podstawie jak najprostszego wywodu myślowego, w stosunku do tego co widzą. Ale cóż, taka ludzka natura.
żorż
3 miesiące temu
plata o plomo, widocznie nie zrozumiał
Kuka
3 miesiące temu
Prędzej ci na motorach znajdą mieszkanie, z którego filmowano.
bErjRSAr
MNICH
3 miesiące temu
wysłać Macierewicza z komisja Smolenską od razu rozwikła sprawę za kilka mln dolarów oczywiscie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić