Zderzenie osobówki z ciężarówką na "paskudnym skrzyżowaniu"
Na jednym ze skrzyżowań zderzyła się osobówka i pojazd ciężarowy. W ruch poszedł sorbent. Kamera towarzysząca podczas akcji zarejestrowała obraz po zdarzeniu. "Coś tutaj było robione", mówi jeden ze strażaków. Głos zabrali też kierowcy. Jakie były ich wersje? Zobacz, jak wygląda akcja ratowników w najnowszym odcinku serialu "Strażacy z sąsiedztwa”.