Polka miała zaginąć na Majorce. Polska policja tłumaczy
Wracamy do sprawy Polki, która miała zaginąć na Majorce. Z ustaleń o2.pl wynika, że polska policja nie otrzymywała z Hiszpanii informacji, że kobieta jest bezpieczna. - Nie byliśmy bezpośrednio informowani przez hiszpańską policję, aby kobieta regularnie stawiała się na komisariacie - mówi o2.pl asp. szt. Anna Osińska.