Najman nie zdał egzaminu na prawo jazdy. "Jakiś idiota układał te pytania"
Marcin Najman kilka tygodni temu przekroczył limit punktów i stracił prawo jazdy. Teraz zdawał egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Niestety bez powodzenia. Najman podkreśla w rozmowie z o2.pl, że pytania na teście są nielogiczne, a poprawne odpowiedzi nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. "Jakiś szaleniec układał te pytania" - mówi nam sportowiec.