Koszmarny finał wycieczek. Oto co Polki zastały w Chorwacji
Policja w Puli i Umagu prowadzi śledztwo w sprawie dwóch przypadków oszustw związanych z wynajmem domów i apartamentów. Ofiarami padły turystki z Polski, które wpłaciły zaliczki na zakwaterowanie w popularnych miejscowościach turystycznych Istrii (Chorwacja). Na miejscu zorientowały się, że zostały oszukane.