aktualizacja 

Marina pokazała Szczęsnego w prywatnej sytuacji. Jeden szczegół rzuca się w oczy

0

Marina Łuczenko-Szczęsna umieściła w mediach społecznościowych krótkie nagranie z rodzinnego wyjazdu. Ujęcie z Wojciechem Szczęsnym z pewnością przykuje uwagę.

Marina pokazała Szczęsnego w prywatnej sytuacji. Jeden szczegół rzuca się w oczy
Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny (Getty Images,, Jonathan Moscrop)

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych codziennym życiem swojej rodziny. Na zdjęciach nie brakuje oczywiście Wojciecha Szczęsnego oraz ich syna Liama. Rodzina obecnie przebywa na wyjeździe, z którego filmiki znalazły się w instagramowych relacjach piosenkarki.

Na jednym z nagań widać, jak Łuczenko-Szczęsna siedzi na leżaku. Obok niej znajdują się syn Liam i pies, a jej mąż siedzi na krawędzi basenu. W tle rozpościerają się piękne widoki, ale nie one przykuwają największą uwagę. Oczy fanów piosenkarki z pewnością dostrzegą pewien szczegół, związany z reprezentantem Polski.

I nie chodzi tu o opatrunek, który znajduje się na jego nosie. Ewidentnie widać, że Szczęsny pali. Nie jest to jednak tradycyjny papieros, z których zrezygnował jakiś czas temu. W jego dłoni znajdował się vaporyzator, który działa na podobnych zasadach, jak e-papieros.

Opatrunek na nosie 33-latka ma związek z wydarzeniami z sobotniego spotkania Juventusu FC z Torino FC. Pod koniec meczu bramkarz został uderzony łokciem w nos i zalał się krwią. Choć zdołał dograć to starcie do końca, później od razu został przewieziony do szpitala. Okazało się, że doznał złamania nosa, które wymagało pilnej operacji.

Autor: MBB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić