Możesz kupić auto Pudzianowskiego. "Wszystko na tip-top"

28

Brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian - postanowił zmienić samochód. Wystawił więc na aukcji obecne auto. A że jest dość oryginalne, to i cena nie jest niska.

Możesz kupić auto Pudzianowskiego. "Wszystko na tip-top"
Krystian Pudzianowski sprzedaje swojego Dodge'a RAM. (Licencjodawca, Instagram)

182 tys. zł - za taką kwotę Krystian Pudzianowski wystawił swój prywatny samochód. Co ciekawe, Dodge RAM jeszcze w środę (21.02.) kosztował 6 tysięcy więcej. Po 24 godzinach cena dość mocno spadła.

Brat Mariusza Pudzianowskiego - który oprócz tego, że jest muzykiem - stoczył trzy walki w formule MMA (dwie wygrał). Regularnie również trenuje, ćwiczy, dba o formę fizyczną. Znają go kibice sportowi.

Wracając do ogłoszenia, które opublikował na jeden ze stron. "Wszystko jest na tip top" - napisał sprzedający. Dodał również, że auto pochodzi ze Stanów Zjednoczonych (co jest dość częste w przypadku marki Dodge).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koniec kariery, spokój czy nowy impuls. Czego potrzebuje Tai Woffinden?

"Auto 100 proc. perfekt, bez żadnych wad, tylko tankować i jeździć" - dodał Pudzianowski. Co ciekawe, bardzo rzadko (w ostatnim czasie w ogóle) muzyk i sportowiec nie chwalił się swoim pojazdem na instagramie. Można znaleźć tylko jeden filmik, na którym widać, jak jedzie na jeden z koncertów, na Śląsk.

Autor: MBB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić