REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski03.12.18 (11:32)

Ich zaręczynami żył cały świat. Dzięki internautom odnaleziono parę pechowców

Policjanci z Nowego Jorku szukali pary, o której zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych. Mężczyzna się oświadczył, a pierścionek wpadł do studzienki kanalizacyjnej.
Youtube.com

W końcu udało się odnaleźć parę pechowców. Dzięki dziesiątkom tysięcy udostępnień, wiadomość w końcu dotarła do samych zainteresowanych. Po kilku tygodniach para odzyskała pierścionek utracony w pechowych okolicznościach.

Pechowcy są Brytyjczykami. W Nowym Jorku byli na krótkich wakacjach, podczas których mężczyzna zaskoczył partnerkę romantycznym gestem na Times Square. Gdy zobaczyła swojego chłopaka na kolanach, od razu powiedziała "tak".

REKLAMA

Bardzo się cieszymy z tego, co się stało. Skontaktowaliśmy się z nowojorską policją i już niedługo odzyskamy pierścionek - komentują Brytyjczycy.

Twitter

Policja opublikowała zdjęcia i nagranie przedstawiające parę, która próbuje odzyskać pierścionek. Mężczyzna położył się na ziemi i zaglądał między kraty, ale próby wyciągnięcia zguby na nic się nie zdały. Film doczekał się tysięcy udostępnień na Twitterze i Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij