REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka18.06.19 (18:04)

82-latka zasłabła w lesie. Uratowała ją 18-latka

82-letnia pani Gabriela ze wsi Niewistka w woj. podkarpackim poszła do lasu na grzyby. W pewnym momencie zasłabła. W samą porę uratowała ją 18-letnia sąsiadka. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Materiały prasowe

Emerytka wybrała się na grzyby w upalny dzień. Nie miała ze sobą prowiantu. W pewnym momencie źle się poczuła i upadła na ziemię. Przez cały dzień leżała w zaroślach, ponieważ nie miała sił, żeby się podnieść.

Nagle poczułam się słabo. Upadłam, a potem już tylko modliłam się do Przenajświętszej Panienki, abym nie musiała umierać w takim miejscu - wyznała pani Gabriela w rozmowie z "Faktem".

REKLAMA

Wieczorem sąsiedzi kobiety zauważyli jej nieobecność. Powiadomili policję i natychmiast przystąpili do poszukiwań. W akcji brała udział m.in. 18-letnia Emilia Zdybek i jej rodzina, którzy postanowili przeszukać pobliski las.

Emilka odnalazła panią Gabrielę. 82-latka była obolała i ledwo przytomna. Dziewczyna czuwała przy niej aż do przyjazdu pogotowia. Starsza kobieta miała już ledwo wyczuwalny puls, więc udało ją się uratować w ostatniej chwili. Jest niezwykle wdzięczna Emilii, że ją znalazła.

Bałam się o życie tej pani. Czułam, że jak jej szybko nie odnajdziemy, to nocy nie przetrwa. Cieszę się, że mogłam pomóc w poszukiwaniach – powiedziała "Faktowi" Emilia.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także: Bohaterska 10-latka. Uratowała 3-letnią siostrę

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij