o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Ukrainiec rzucił niedopałek. Płonął hotel i 4 auta

83
Podziel się

20 wozów straży pożarnej musiało gasić ogromny pożar. Ewakuowano też 130 osób. Wszystko przez obywatela Ukrainy, który wrzucił palącego się jeszcze papierosa do kontenera na śmieci. Teraz stanie przed sądem.

Ukrainiec rzucił niedopałek. Płonął hotel i 4 auta
(PAP)
bDUAHWmZ

36-letni mężczyzna ma zakaz wyjeżdżania z Polski. Do czasu rozprawy objęto go też dozorem policyjnym. W sprawie pożaru, jaki Ukrainiec spowodował w Poniedziałek Wielkanocny w Kudowie-Zdroju, postawiono już zarzuty.

Mężczyzna jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie niebezpieczeństwa pożaru. Grozi za to kara do trzech lat pozbawienia wolności - mówi Joanna Pera-Lechocińska, zastępca prokuratora rejonowego w Kłodzku.

Pożar rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Wrzucony do kontenera niedopałek szybko zaprószył ogień, a ten przeniósł się na stojący obok autobus i trzy stojące nieopodal samochody osobowe. Później zajęła się elewacja hotelu, z którego właściciel musiał ewakuować 130 gości. Na szczęście nikt nie ucierpiał - informuje "Gazeta Wrocławska".

bDUAHWnb

Dementujemy wszelkie pogłoski medialne o rzekomym naruszeniu konstrukcji budynku - inspektorzy i straż pożarna wystawili odpowiednie dokumenty dopuszczające budynek hotelowy do użytku publicznego - oświadczył Hotel Adam&Spa w Kudowie-Zdroju.

Zobacz także: Zobacz także: Śmierć dziennikarza w centrum Warszawy. "Kamery zostały wyłączone na pół godziny"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDUAHWnC
KOMENTARZE
(83)
Edek
3 lata temu
Powinien odpowiedzieć za to materialnie. Zlicytować jego z całą rodziną
Rob
3 lata temu
czy to jakiś krewny zięcia Ewy Kopacz z PO?
no
3 lata temu
a co było w kontenerze bo śmieci z kontenera to takiego pożaru nie zrobią , !
bDUAHWnD
herod
3 lata temu
Ukarać chachła, niech spłaca wszystko, akcję gaśniczą i ratunkową także. Tylko, że musieliby sprzedać pół upadliny...
mieszkanka
3 lata temu
U mnie w bloku mieszkalnym Ukraińcy robią to samo. Wychodzą palić pod blok w miejscach nie przeznaczonym do palenia i rzucają petami nie zgaszonymi. Zachowują się jak u siebie. Zdziwieni jak im się zrobi uwagę. Pogonić z Polski.
Najnowsze komentarze (83)
historia
3 lata temu
Ukrainiec zawsze będzie Ukraincem, pamietajmy o tym
Rozalia
3 lata temu
"nieumyślne spowodowanie niebezpieczeństwa pożaru" Ci zza wschodniej granicy czyli ukraińcy to mają naprawdę brak umysłu czyli mózgu. Żeby peta wrzucić do kontenera na śmieci to trza mieć naprawdę pustostan czaszkowy.
Tojd
3 lata temu
Bardzo dobrze wywalić ich wszystkich z naszego kraju
gość
3 lata temu
Z całą pewnością "nieumyślnie". Wrzucił palącego się papierosa do kontenera i na co liczył...?
jan
3 lata temu
Polacy w Polsce sa dyskryminowani. Jesli polak jedzie za szybko samochodem to dostaje mandat i punkty karne. Ukrainiec tylko mandat. Ma to kolosalne znaczenie w przypadku zawodowych kierowcow (np. tir). Juz kilka mesiecy pracy ukrainca w polsce uprawnia go do emerytury w wysokosci 1000zl. Polak dostanie zero.
gfre3
3 lata temu
Jakieś jaja , dobrze że całego miasta nie spalił . Gdzie oni ten kontener trzymali ...i jeszcze bez systemu gaśniczego ???
Po co epatowa...
3 lata temu
ludzi tym nieszczęsnym Ukraińcem - od polskiego niedopałka byłby taki sam skutek. Po takich artykułach znajda się tacy co uwierzą, że Ukraińcy specjalnie wrzucają niedopałki żeby pożary wzniecać.
ukr
3 lata temu
no i szto slucylas rebiatki to haroszyi czelowiek
bDUAHWnv
nicky nick
3 lata temu
Dwa lata temu w Sylwestra pijany Ukrainiec zabił po pijaku dwie nasze nastolatki.W tym samym czasie polski recedywista napadł na kebaby...Czy Ukrainiec jest wunny czy też nasz rodak?Lubicie kebaby?
Kasia
3 lata temu
Koniecznie obciążyć ukrainca finansowo !
ort
3 lata temu
Wyrwać capowi złote zęby i na aukcje
Olo
3 lata temu
Fajny hotel i autobus jak się zapalił od niedopałka w śmietniku :)))))))))))))))) i nagle 3 samochody :))))) kto w takie bzdury wierzy :)
jan
3 lata temu
wywalic z cala rodzina i zakaz wjazdu do Polski
asr2
3 lata temu
Chciał w ten sposób zaprotestować przeciwko totalnej opozycji w Polsce !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić