Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski12.09.17 (11:05)

Obrzydliwe znalezisko w owsiance z Tesco. "Paczka dosłownie się ruszała"

To znalezisko może przyprawić wielu o dreszcze. Klientka brytyjskiego Tesco przeżyła traumę, gdy następnego dnia po zakupach otworzyła paczkę z owsianką.
Facebook.com

Pomiędzy płatkami aż roiło się od ryjkowców. W paczce znajdowało się mnóstwo larw oraz rozwiniętych już owadów. 20-letnia Rachel Carter z Wigan w Wielkiej Brytanii twierdzi, że miała wrażenie, że całe wnętrze paczki się rusza.

Tesco zapewnia, że dokładnie zajmie się sprawą. Klientka o sprawie poinformowała na Facebooku, gdzie dość szybko otrzymała odpowiedź od biura obsługi. Poproszono ją, by zaniosła paczkę z owsianką do najbliższego sklepu. Sieć chce, by jej eksperci sprawdzili, skąd ryjkowce wzięły się w owsiance, a także sprawdzić, czy narażona nie jest większa partia produktu.

REKLAMA

Jest nam przykro, że znalazłaś robaki w swojej owsiance. Rozumiemy twoje przejęcie. Też byśmy się tak czuli - napisało Tesco na Facebooku.

Przeprosiny raczej nie wystarczą. Rachel Carter twierdzi, że owsiankę kupiła dla swojej babci. Zapewnia też, że już nigdy więcej tego nie zrobi. Produkt obu kobietom kojarzyć się ma bowiem już tylko z niesmacznym widokiem robactwa - donosi "Daily Mail".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Nie przegap: Marnotrawstwo żywności. Tutaj "brzydkie" warzywa kupisz taniej

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij