Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

Nastroje Rosjan w związku z Dniem Zwycięstwa. Ujawniono nagranie

Podziel się:

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ujawniła kolejne przechwycone nagranie. Słychać na nim rozmowę matki i syna. Rosjanka w gorzkich słowach podsumowuje paradę z okazji Dnia Zwycięstwa.

Nastroje Rosjan w związku z Dniem Zwycięstwa. Ujawniono nagranie
Nastroje Rosjan w związku z Dniem Zwycięstwa. Ujawniono nagranie (GETTY, 2022 Anadolu Agency)

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała kolejne nagranie. Tym razem wpis SBU dotyczy Dnia Zwycięstwa obchodzonego w Rosji 9 maja. Jest to jedno z najważniejszych państwowych świąt w kraju Władimira Putina.

Rok w rok na Placu Czerwonym w Moskwie odbywa się parada. Jest to m.in. element propagandy i pokazania siły militarnej Rosji. Przepych i przemarsz wojsk nie spodobał się wszystkim mieszkańcom Rosji w obliczu trudnej sytuacji gospodarczej, która dotyka obywateli.

Na nagraniu opublikowanym przez SBU słychać rozmowę matki z synem. - Większość obywateli Rosji, odczuwając trudności gospodarcze i niepowodzenia militarne, uznała, że winę za to ponosi Ukraina - ponieważ ostro rozprawiła się z najeźdźcami. Również teraz Rosjanie mają nie paradę zwycięstwa, lecz paradę hańby! - piszą przedstawiciele ukraińskiej służby.

Nie wiem, po co ta parada? Do czego to, ku**a, służy? To wstyd... To rani moje serce... ale z jakiegoś powodu postanowił to zorganizować. Wszyscy są w złym humorze... To jest poj***ne - twierdzi Rosjanka.

Z nagrania dowiadujemy się też, że jej zdaniem należy "uśmiercić Ukraińców". Kobieta dodaje, że wszyscy w Rosji są smutni i przygnębieni. - Rozumieją, że w związku z tymi sankcjami jest mało miejsc pracy. To wszystko jest popie***one. Ceny wszystkiego poszły w górę... - żali się.

Pokonaj tych drani! Zrób z nich wszystkich kebab! Dranie! Kiedyś byłam wobec nich neutralna, ale teraz ich nienawidzę! - mówi o Ukraińcach do swojego syna na wojnie.
Zobacz także: Rosja świętuje Dzień Zwycięstwa. Siemoniak o posunięciach Putina
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić