o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

10-latka z Krakowa wyprowadziła policję w pole. Zmyśliła napad i pobicie

187
Podziel się

Mieszkańcami Krakowa wstrząsnęła historia napadnięcia i pobicia 10-latki. Dziewczynka dokładnie opisała atak i wskazała jego sprawczynie. Po 4 miesiącach śledztwa policji w Krakowie okazało się, że wszystko zostało zmyślone.

10-latka z Krakowa wyprowadziła policję w pole. Zmyśliła napad i pobicie
(iStock.com)
bEKPTorV

Do napadu miało dojść w marcu przy rondzie Hipokratesa w Krakowie. 10-latka zeznała, że gdy wracała ze szkoły, podbiegły do niej dwie nastolatki. Miały zaciągnąć ją za piekarnię i tam pobić.

Jedna chwyciła za mój plecak i coś powiedziała. Potem obie zaciągnęły mnie za piekarnię i tam pobiły. Jedna mnie przytrzymywała, a druga waliła pięściami. Po chwili uciekły - relacjonowała dziewczynka.

Po domniemanym ataku 10-latka poszła do mieszkania ciotki. Twierdziła, że po drodze nikt nie udzielił jej pomocy. Wezwano pogotowie i dziewczynka trafiła do szpitala w Krakowie.

bEKPTorX

Podejrzewano złamanie żeber, uszkodzenie śledziony oraz trzustki Badania nic nie wykazały i po 3 dniach dziecko wróciło do domu.

Zobacz także: Zobacz także: Zaniedbana choroba. Zdjęcie mózgu 18-latka przeraziło lekarzy

Krakowska policja rozpoczęła w tej sprawie śledztwo. Jako sprawczynie napadu 10-latka wytypowała dwie nastolatki. Te miały jednak alibi. Do sprawy włączyła się również prokuratura, która zdecydowała się na eksperyment. Jak podaje Polsat News, 10-latka przedstawiła wówczas inną wersję wydarzeń i przyznała, że pierwotna była zmyślona.

bEKPTosd

Powodem miała być chęć zwrócenia na siebie uwagi matki. Z racji wieku, dziewczynka nie poniesie konsekwencji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKPTosy
KOMENTARZE
(187)
Ewa
2 lata temu
"Chciala zwrócić uwagę matki" - czy do was to dociera, jak samotna musiala być ta dziewczynka i ignorowana przez dorosłych, że posunęła się do czegoś takiego? I że posunęła się najprawdopodobniej dlatego, że nikt nie raczył poświęcić czasu, żeby jej nauczyć pewnych zasad? Dzieciak nie dość, że samotny, to niektórzy tu chcą go za to karać :/ robocze może by się wreszcie raczyli zainteresować tym, że mają dziecko.
Andrzej
2 lata temu
Rodzice powinni ponieść karę
as
2 lata temu
trzeba dojść do przyczyny takiego zachowania, może chciała zwrócić uwagę na siebie
bEKPTosz
Obywatel nie ...
2 lata temu
A gdyby tak oskarżyła nielubianego przez nią nauczyciela, że ją molestował? To wy wszyscy rzucilibyście się na niego i najchętniej zlinczowalibyście typa. Kij ma dwa końce. Tępimy słusznie np. pedofilię, ale nie dbamy o to, aby zapewnić ochronę pomówionemu. W ten sposób można dziś zniszczyć każdego.
Wkny
2 lata temu
Pewnie ma to po matce klamczuszce.
miki
2 lata temu
dziewczynka ma predyspozycje by zostać w przyszłości politykiem...taka mała kiełbasa wyborcza z tym pobiciem
Fil
2 lata temu
Mamusia pewnie pracuje i nie ma czasu na rozmowę z córką. Mam w swoim otoczeniu koleżankę, która niedawno wyszła za mąż. Pracocholiczka w korpo i jej men też. Czasem nie mają czasu wyjść w weekend na piwo z nami, bo muszą kończyć projekt. Na pytanie dlaczego nie macie dzieci odpowiadają, że robili by krzywdę temu dziecku, bo nie mają czasu. Szkoda słów
Wina noworodk...
2 lata temu
Baby manipuluja? Rodzice sa beznadziejni!!!! Pozwalaja. Nie zajmuja sie, nie wychowuja. Choduja
Wina rodzicow
2 lata temu
Rodzice za kraty za break wychowania swojego DZIECKA. BIEDNA dziewczynka
ss
2 lata temu
Jak nie poniesie konsekwencji?? Powinna dostać prace społeczne, aby się gówniara opamiętała. Dziś naciągana historia o pobiciu a jutro morderstwo?? Rodzice dziecka także powinny pomóc w jej resocjalizacji!!!
krak
2 lata temu
Zapatrzyła się dziewczynka w te wszystkie Wieniawy, Żyły, Rosatie, Dody, Tadle, ... i taki skutek.
cdr567u
2 lata temu
W Polsce ale i na świecie najważniejszy jest ....świadek . Dowody się dorobi byle świadek jakoś trzymał linię często podpowiedzianą mu przez urzędników państwowych.. To PRZERAŻAJĄCE jak łatwo zniszczyć niewinnego człowieka a bezkarnie traktować tych fałszywie oskarżających .....bezkarnych !!!
szkoda słów.....
2 lata temu
Co wy za kompromitujące wiele służb /zdrowia, policję !!!/ bzdury wypisujecie ! Art. dla ...bili z przedrostkiem....
bEKPTosr
as
2 lata temu
Ojoj ojoj dzieci nigdy nie kłamią, są zawsze prawdomówne. Tyle są warci psycholodzy, dziennikarze i policja, że nawet chorobliwa 10-letnia kłamczucha zagra sobie jak chce na ich empatii dla osiągnięcia własnych celów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić