REKLAMA
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Barbara Jaros18.12.18 (07:37)

Plastik w rogaliku 7DAYS. "Poczułam coś dziwnego"

Przykra niespodzianka spotkała naszą czytelniczkę po ugryzieniu słodkiego wyrobu. "Nie zamierzam już nigdy kupić tego rogalika" - napisała do nas oburzona pani Marta.
zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

W środku produktu tkwił spory kawałek plastiku. Na szczęście pani Marta, która kupiła rogalik 7DAYS w popularnym markecie, nie połknęła groźnego dla zdrowia tworzywa. Informację o nieprzyjemnym incydencie przekazała nam poprzez platformę Dzieje Się.

Przegryzając kolejny kęs, poczułam coś dziwnego. Jak się okazało, to kawałek plastiku! Nie wierzę, jak coś takiego mogło znaleźć się w produkcie spożywczym - napisała nasza czytelniczka.

REKLAMA

Skontaktowaliśmy się z producentem rogalika. Przedstawicielka firmy Chipita poprosiła o podanie danych z opakowania, które miały umożliwić jej skomentowanie sprawy, a także "przeprowadzenie śledztwa i ewentualnie podjęcie działań zapobiegawczych na przyszłość". Pani Marta przesłała nam zdjęcie z informacjami zamieszczonymi na etykiecie, a my przekazaliśmy je Chipicie.

Przedstawicielka podkreśliła, że na adres firmy nie wpłynęła oficjalna reklamacja. Kontakt z przedsiębiorstwem urwał się pod koniec listopada. Chipita do tej pory nie odpowiedziała na nasze prośby o komentarz.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Unia walczy z plastikiem. Wiceminister komentuje

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij