o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Po masturbacji Marta Kaczyńska wzięła się za kolejne uzależnienie. Znowu ostrzega młodych

714
Podziel się

W swoim najnowszym felietonie Marta Kaczyńska przestrzega przed niebezpiecznym, jej zdaniem, uzależnieniem.

Po masturbacji Marta Kaczyńska wzięła się za kolejne uzależnienie. Znowu ostrzega młodych
(Agencja Gazeta, Jakub Włodek)
bEDEUOxx

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że solaria to miejsca, od których można popaść w uzależnienie, podobnie jak od alkoholu, papierosów czy internetu – pisze Kaczyńska w tygodniku "Sieci prawdy".

Choć wiele tabloidów publikowało zdjęcia Kaczyńskiej na plaży, ta ostrzega przed podobnymi praktykami. Napisała, że nadmierna chęć do opalania może być efektem niskiej samooceny, przewrażliwienia na punkcie swojego wyglądu i samokrytyki.

Krytyka solariów i opalania na podstawie badań. „20 proc. kobiet, które skorzystały w ubiegłym roku z solariów choruje na tanoreksję" - czytamy w tygodniku.

bEDEUOxz

Solaria to miejsca niebezpieczne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a limitowanie dostępu do nich jest uzasadnione oraz koniecznie - podsumowała.

Kaczyńska nazwała solaria narkotykiem, by wesprzeć Andrzeja Dudę? Zgodnie z przygotowaną przez niego ustawą, dostęp do tych miejsc będzie ograniczany. Zakłada on zakaz wstępu dla niepełnoletnich, ale także okrojenie reklam publikowanych przez branżę.

Zobacz także: Zobacz także: Jak zmieniły się ceny za rządów PiS i PO? Robimy zakupy w "sklepie Kaczyńskiego

Coraz więcej krytyki. O felietonach Kaczyńskiej zrobiło się głośno, gdy zaczęła ostrzegać przed masturbacją i skrytykowała kampanię #sexedp. Zaangażowały się w nią gwiazdy takie jak Magda Cielecka, Maciej Stuhr czy Sebastian Fabijański.

bEDEUOxF

Nie wspomniano o tym, że może nie warto nadmiernie się spieszyć, że warto poczekać, aż będzie się odpowiednio dojrzałym - pisała wtedy o "pierwszym razie" Marta Kaczyńska.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEDEUOya
KOMENTARZE
(714)
mmm345
4 lata temu
Moralne dno śmie pouczać zwykłych ludzi. Niech zacznie od swojej moralności i od moralności wyznawców PIS, którym ta moralność pozwala na łamanie Konstytucji i naginanie prawa.
katolik
4 lata temu
to do niej jest kierowany spot o krolikach ==== i co === niechce sie rozmnarzac== a rydzyk mowi / idzcie i rozmnarzajcie sie / a synek broszki ich poblogoslawi i tam inne ble - ble - ble ! a rydzyk popchnie
kaz
4 lata temu
Co za ironia.Marta masturbuje się pokątnie a chce umoralniać sobie podobnych.Już jej włosy rosną między palcami,I co ona robi bez chłopa? właśnie to
bEDEUOyb
vivaldi
4 lata temu
O matko jedyna ratoj to dziecko
solka
4 lata temu
tu akurat dziewczyna ma rację
IQ
4 lata temu
dla mnie ta osoba nie jest żadnym autorytetem ,ani odpowiednim wykształceniem ani swoim stylem życia i wątpliwą uczciwością nie przekonuje do niczego , szkoda papieru na jej artykuły a już tytuł gazety "Sieci prawdy " nijak się ma do tego
P49
4 lata temu
Ona powinna udzielać porad jak być mężatką i sypiać z innymi chłopami bo w tym ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, podobnie jak mieć dzieci nie z mężami ale z kochnakami.
pene
4 lata temu
Pisze o swoich uzależnieniach ,a jest ich więcej ,poczekajcie ,a wkrótce przeczytacie nie zapomnicie o Niej, Ona wie co robi.
kris
4 lata temu
Kogo to interesuje co myśli ta brzydula ,niech stryjowi doradzi żeby nie oglądał rodeo i żeby się sam też nie masturbował
mmmmm
4 lata temu
ona to wszystko wie z własnego doświadczenia
heh
4 lata temu
To jednak prawda, genów się nie wyprzesz...
Irek Gdańsk
4 lata temu
Oj, dużo doświadczyła ta baba !!!
bolo
4 lata temu
niech sama się leczy albo wujaszka który wali mu na dekel aż z czaszki mu dymi.
bEDEUOxT
Obserwator
4 lata temu
Zgłupiała całkowicie. Pewnie od nieróbstwa, w końcu wepchnęli jej do kieszeni jakieś miliony.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić