Agata Rubik przerażona. "Tak jest codziennie"

19

Agata Rubik zdradziła na Instagramie, że jej córka codziennie uczy się do późnych godzin nocnych. Helenka najwidoczniej ma sporo obowiązków, co sprawia, że czas na sen niebezpiecznie się kurczy.

Agata Rubik przerażona. "Tak jest codziennie"
Agata Rubik przerażona natłokiem obowiązków córki (Instagram)

Agata Rubik, razem ze znanym polskim kompozytorem Piotrem Rubikiem, wychowują dwie córeczki - Alicję i Helenkę. Rubikowie są już trzynaście lat po ślubie i nieustannie mierzą się z nowymi wyzwaniami.

Małżonka kompozytora chętnie odsłania kulisy dnia codziennego. Szczerze opowiada chociażby o macierzyństwie. Tym razem doniosła się do edukacji swojej córki.

Ostatnio Agata wrzuciła do sieci zdjęcie starszej pociechy. Zdradziła, że w późnych godzinach nocnych odrabia zadania domowe.

Rubik nie ukrywa, że jest zaniepokojona tym, iż córka tak dużo czasu spędza przy książkach. Natłok obowiązków sprawia, że dziewczynka ma mniej czasu na sen.

Trochę mnie to przeraża. Tak jest codziennie. Nauka do północy to standard. Bałagan nie ma znaczenia - przyznała żona Piotra Rubika na InstaStories.

Do jakiej szkoły chodzą dzieci Rubików?

Alicja i Helenka uczęszczają do elitarnej The British School Warsaw. Od najmłodszych lat szlifują tam m.in. język angielski. W placówce konieczne jest noszenie mundurków.

Nauka w tej szkole jest szalenie droga. Cena rocznego czesnego waha się od 37 do blisko 90 tysięcy złotych - podaje portal edziecko.pl.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić