REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka17.05.19 (12:40)

Zarezerwował nocleg przez Airbnb. Zamiast domku z łazienką, dostał kontener

Przed podróżą do Amsterdamu, brytyjski turysta zarezerwował nocleg za pośrednictwem platformy Airbnb. Za "czysty dom z prywatną łazienką" zapłacił 100 funtów. Gdy przyjechał na miejsce okazało się, że to nielegalny kontener.
Ben Speller / Facebook.com

Ben Speller wyjaśnił, że pojechał do Amsterdamu, by obejrzeć mecz piłkarski. Kilka dni przed podróżą zarezerwował nocleg, który odpowiadał jego potrzebom i budżetowi.

Kiedy byliśmy w pociągu, właściciel powiadomił mnie, że jest problem z bieżącą wodą i czy chcę zrezygnować. Powiedziałem, że nie, ponieważ nie mieliśmy wtedy alternatywy - powiedział mężczyzna w rozmowie z Sun Online Travel.

REKLAMA
Ben Speller / Facebook.com

Kiedy Brytyjczyk dotarł do Amsterdamu, odkrył, że „dom” to stojący na środku chodnika kontener. W środku mieściło się jedynie łóżko, a "prywatna łazienka" była plastikową latryną.

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, trzykrotnie mijaliśmy kontener taksówką, ponieważ nie mogliśmy uwierzyć, że to może być nasz nocleg. Potem ponownie sprawdziłem ogłoszenie i okazało się, że właściciel zmienił opis na "kontener mieszkalny" - opowiada Speller.

Facebook.com

Mężczyzna zdecydował, że spędzi noc w hotelu, za który zapłacił kolejne 230 funtów. Skontaktował się z właścicielem ogłoszenia i poprosił go o zwrot pieniędzy, ale ten odmówił i powiedział, że "powinni być wdzięczni, że im pomógł". Ostatecznie koszt rezerwacji oraz hotelu zwrócił turyście serwis Airbnb.

Usunęliśmy tego użytkownika i jego oferty z naszej platformy. Błędne lub fałszywe aukcje nie powinny się w ogóle na niej znaleźć, a nasz zespół ciężko pracuje, aby stale wzmacniać naszą ochronę - przekazał rzecznik Airbnb.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Państwo zakazów. Nie można tu słuchać piosenki Lady Gagi

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij