Tak mówi o Polakach. Zapytali Messiego o mecz z drużyną Lewandowskiego

122

Leo Messi zabrał głos po meczu Argentyny z Meksykiem (2:0). Jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata przyznał, że w środowej rozgrywce z Polską "nie ma miejsca na błąd". Jest niemal pewny wygranej. - Najbliższy mecz będzie zupełnie inny - skomentował Messi.

Messi nie boi się Polaków. "Najbliższy mecz będzie zupełnie inny" (Getty, Robbie Jay Barratt - AMA)

Leo Messi to jeden z najsłynniejszych piłkarzy na świecie. Kapitan reprezentacji Argentyny dał popis swoich umiejętności podczas meczu z Meksykiem na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022. Strzelił bramkę w 64 minucie spotkania, zapewniając drużynie 3 punkty w tabeli wyników. Sukces dopełnił gol Enzo Fernándeza w 87 minucie.

Wynik meczu Argentyny z Meksykiem nieźle namieszał w tabeli naszej grupy. Polska zagra z dwukrotnymi mistrzami świata już w środę 30 listopada o 20:00. To będzie emocjonujący i decydujący mecz. Dowiemy się, czy biało-czerwoni wyjdą z grupy i przejdą do fazy pucharowej. Nadchodzącą rozgrywkę skomentował sam Lionel Messi. Nie boi się Polaków.

Messi nie boi się Polaków. "Najbliższy mecz będzie zupełnie inny"

Leo Messi długo kazał czekać na siebie dziennikarzom zgromadzonym na konferencji prasowej po meczu Argentyny z Meksykiem. Gdy jeden z najsłynniejszych piłkarzy na świecie zasiadł przed dziennikarzami, zaczął odpowiadać na pytania. Jedno z nich dotyczyło porażki z Arabią Saudyjską.

Messi przyznał, że przegrana bardzo zabolała całą drużynę, jednak teraz wszyscy czują nową nadzieję. - Porażka w pierwszym meczu mocno nas zabolała. Sprawiła, że nie czuliśmy się komfortowo. Wiedzieliśmy, jaki ciężar ma to spotkanie [z Meksykiem] - przyznał.

Nie rozpoczęliśmy go w dobry sposób, ale w drugiej połowie prezentowaliśmy się już znacznie lepiej i udało się wygrać. Zrzuciliśmy wieli ciężar - przyznał kapitan reprezentacji Argentyny.

Drużyna Argentyny nie boi się Polaków? Jak twierdzi jej kapitan, zawodnicy zrobią wszystko, żeby wygrać. - Następny mecz będzie zupełnie inny - komentuje Messi środowe spotkanie z Polakami.

Nie mamy już na sobie tego balastu. Ale nie ma też miejsca na błąd. Wiemy o tym i zrobimy wszystko, by wygrać - zapewnił rodaków Leo Messi.

Lionel Scaloni, trener Argentyńczyków przyznał, że jest pewny wygranej Argentyny. - Powiem wprost - wygramy - zapewnił. Dodał, że jego drużynę czeka "trudne zadanie". Polaków określił jako "poukładany zespół".

Wiemy też, że [Polska] zagra zupełnie inaczej niż we wcześniejszych meczach. Każdy z naszych rywali zmienia swoją taktykę na spotkania z nami. Nie tylko ze względu na Leo, ale też ze względu na pozostałych piłkarzy, bo mamy świetny skład - dodał pewny siebie selekcjoner.