o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Pogoda na Wielkanoc. Prognoza długoterminowa na czwartek i kolejne dni

1
Podziel się

Wielkanoc nie będzie należała do najcieplejszych. W najbliższych dniach na zmianę będą występowały zachmurzenia oraz słoneczna pogoda. Oto długoterminowa prognoza, która pozwoli nam lepiej zaplanować tegoroczne święta.

Pogoda na Wielkanoc. Prognoza długoterminowa na czwartek i kolejne dni
(Getty Images, Artur Widak/NurPhoto)
bDotUrkl

W czwartek 9 kwietnia pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Temperatura minimalna wyniesie około 7 stopni Celsjusza, a maksymalna – 12.

Ciśnienie w czwartek wyniesie 1018 hPa. Zgodnie z ustaleniami Wirtualnej Polski nie musimy obawiać się opadów, należy jednak przygotować się na umiarkowane zachmurzenie.

Pogoda na Wielkanoc: Wielki Piątek, Wielka Sobota, Wielka Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny

W Wielki Piątek 10 kwietnia przywita nas bezchmurne niebo. Na początku termometr wskaże 0 stopni Celsjusza, lecz w ciągu dnia temperatura wzrośnie do 10 stopni. Ciśnienie wyniesie 1025 hPa. W Wielką Sobotę 11 kwietnia pogoda nadal będzie słoneczna z ewentualnym niewielkim zachmurzeniem.

bDotUrkn
Zobacz także: Zobacz też: Jakie jajka wybrać?

Temperatura w sobotę może wzrosnąć do 12 stopni Celsjusza. Ciśnienie obniży się do 1023 hPa, jednak ani 9, ani 10 kwietnia nie należy obawiać się opadów deszczu. W Wielkanoc pogoda ulegnie niewielkiemu pogorszeniu. Wystąpi umiarkowane zachmurzenie, jednak temperatura wzrośnie do 15 stopni, a ciśnienie spadnie do 1011 hPa. Ryzyko wystąpienia opadów jest znikome.

W poniedziałek 13 kwietnia zachmurzenie ustąpi, jednak temperatura spadnie do 9 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1010 hPa, nie musimy jednak obawiać się opadów atmosferycznych.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDotUrkO
KOMENTARZE
(1)
ollo
8 miesięcy temu
Ale kogo to obchodzi jak nie pozwalają nigdzie wychodzić
Najnowsze komentarze (1)
ollo
8 miesięcy temu
Ale kogo to obchodzi jak nie pozwalają nigdzie wychodzić
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić