o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Lekarka z Poznania wyrzuciła Romki z gabinetu."Nienawidzę Cyganów"

76
Podziel się

Interwencją policji skończyła się wizyta kobiety z Rumunii i jej 11-letniej córki w jednej z poznańskich przychodni.

Lekarka z Poznania wyrzuciła Romki z gabinetu."Nienawidzę Cyganów"
(PAP)
bEShtMcB

Kobieta wezwała funkcjonariuszy po tym, jak została wyrzucona z gabinetu lekarskiego. Twierdzi, że lekarka Grażyna D.-H. kazała kobietom wyjść, bo "nienawidzi Cyganów". Z relacji Marii Caldarar wynika także, że kobieta oskarżyła pacjentkę o nielegalny pobyt w Polsce i brak ubezpieczenia.

Lekarka chwyciła mnie za kurtkę i wyrzuciła – mówi kobieta w rozmowie z "Faktem".

Po interwencji policji lekarka zgodziła się zbadać dziecko. Orzekła, że dziewczynka jest zdrowa. Kobieta nie dała jednak wiary takiej diagnozie i pojechała z 11-latką do szpitala dziecięcego, gdzie rozpoznano u niej grypę.

bEShtMcD

Dziewczynka po zbadaniu przez lekarza w izbie przyjęć i zdiagnozowaniu, z zaleceniami, została wypisana do domu – mówi Urszula Łaszyńska ze szpitala dziecięcego w Poznaniu.

Zobacz także: Zobacz także: Jak odróżnić grypę od przeziębienia?
bEShtMcJ

Lekarka oskarżona o szokujące zachowanie nie chce komentować sprawy. Sprawą zainteresował się wielkopolski NFZ i czeka na pisemne wyjaśnienia przychodni.

Pani Maria i jej córka kilka lat temu przyjechały do Polski z Rumunii. Jak ustalił "Fakt", mają zgodę na pobyt i nadane numery pesel. Są również ubezpieczone.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEShtMde
KOMENTARZE
(76)
onix
4 lata temu
nieważne jaki maja kolor skóry ,wyznanie czy skąd pochodzą! Lekarz MA OBOWIĄZEK UDZIELIĆ NATYCHMIASTOWEJ POMOCY! Primum non nocere lekarzu!!! Skandal ! Lekarka wypisała chore dziecko do domu?! Naraziła zdrowie i życie dziewczynki powinna ponieść karę! współczuję mamie i córce.
Anka
4 lata temu
Tak, to jest ta nasza przeczysta polska dobrze wyksztalcona "arystokracja"
mmmm
4 lata temu
kolejny fake news? zalosni jestescie,a co tam w Germanistanie ?
bEShtMdf
Jerry
4 lata temu
lekarka the best cygani żydzi i księżą out i w Polsce mamy raj !!!!!
Dmk
4 lata temu
Niestety. B często przychodzą po za kolejnością, nie pilnują kolejki, wydłużają wizyty kosztem następnych chorych, próbują załatwić sto spraw nie związanych z daną wizytą, nie przynoszą wyników zleconych badań, wchodza cała 5 osobowa rodzina do badania jednego dziecka, przerywają lekarzowi i sobie nawzajem, natarczywie dopytują kiedy wejdą choć nie ma ich godziny, świadomie kalecza język polski w ogóle nie starając się mówić dobra polszczyzna choc urodzili się w Polsce . a nie da jedynymi pacjentami danego dnia. Bywa że są prowokacyjni. Do chorego w szpitalu przychodzą po dwudziestu urządzając piknik z kurczakami i głośno demonstracyjnie wrzeszcza do swoich telefonów. Pogarszają otoczeniem to ktoś się w końcu wkurzył.
Leon
4 lata temu
W sumie to dobrze zrobiła. Stoi po nasze mieszka w naszym a wejdź na ich Baraki to Cię z nożem będą ganiac bo to Ich taren!!!!!
mały jan
4 lata temu
Do wszystkich popierających lekarkę: Jak widać wykształcenie nie chroni nas od prymitywnych zachowań. Jej zachowanie świadczy o niej a nie o Romach. A ponieważ mój komentarz świadczy o mnie nie życzę Wam byście byli tak samo potraktowani za granicą.
mike
4 lata temu
Znowu Poznań, ostoja kato-nazizmu polskiego. Parę lat temu restauratorzy mieli tam sprawy o niewpuszczanie Romów do swoich lokali.
Pit
4 lata temu
To nie Rumunki tylko cyganki zwykłe !!! Jeśli ktoś zna te środowisko to poprze na pewno panią doktor!
MM
4 lata temu
BERAWA DLA PANI DOKTOR!!!!!!!!!!!
Janusz
4 lata temu
Powinni jej dac raczej medal
Yaro
4 lata temu
Przyjechali okrasc gabinet. Co oni piepr...a. Ich akurat dzieci obchodz
Czarnoskóry R...
4 lata temu
Szkoda słów Polska dla Kato-Rasisto-Pizdowców
bEShtMcX
al
4 lata temu
Czy aby na pewno tak było? Czy przypadkiem pani Rumunka nie wtargneła do gabinetu bez kolejki, a lekarka kazała jej wyjśc i zaczekac na swoją kolej? Obecnie publikuje sie materiały podkoloryzowane, aby udowodnic jacy to jestesmy nietolerancyjni, bezwzględni rasiści, faszysci i co tam jeszcze. Nie osadzajmy, jak nie znamy dokładnie faktów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić