REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski20.03.17 (20:17)

Nagranie z Paryża. Kamery uchwyciły, jak napastnik zaatakował żołnierkę

Podbiegł do kobiety od tyłu i zaczął podduszać. Na nagraniu widać, że kobieta nie stawiała oporu. Po chwili oddała karabin, a zamachowiec zaczął uciekać.
Youtube.com

Ziyed Ben Belgacem zginął kilka minut później. Został zastrzelony przez innego żołnierza patrolującego lotnisko Orly w Paryżu. Najpierw kazali urodzonemu we Francji Tunezyjczykowi rzucić broń. Według doniesień świadków, zamachowiec miał rzucić na ziemię pojemnik z benzyną. Później było słychać dwa strzały.

REKLAMA

39-latek był dobrze znany francuskim służbom. Był wielokrotnie notowany za rabunki, kradzieże i handel narkotykami. Wcześniej nie przewidywano, że może być związany z ekstremistycznymi ruchami, jednak po zamachu na lotnisku w jego plecaku znaleziono także Koran.

Lotnisko ewakuowano na długie godziny. Nawet 3 tys. pasażerów musiało opuścić terminal w sobotę po tym, jak doszło tam do strzelaniny. Policja podejrzewała, że przed atakiem mógł gdzieś ukryć materiały wybuchowe.

Tego samego dnia 39-latek ranił inną policjantkę. Strzelił do policjantki, która w miejscowości Garges-lès-Gonesse zatrzymała jego auto do rutynowej kontroli.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij