o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Warszawa. Oburzeni ludzie zwołują się przed ambasadę Niemiec

439
Podziel się

Ambasada Niemiec w Warszawie jest miejscem protestu, jakie wyznaczyli sobie oburzeni ludzie. Skrzykują się pod niemieckim przedstawicielstwem dyplomatycznym w Polsce, by wyrazić swój sprzeciw po ujawnieniu informacji o okrutnym traktowaniu zwierząt i używaniu ich do testowania przez laboratorium w Niemczech.

Warszawa. Oburzeni ludzie zwołują się przed ambasadę Niemiec
(East News, Jan Bielecki)
bEKuVIoR

"STOP testom - zamknijmy laboratorium LPT!". Takie hasło ma obowiązywać podczas protestu pod ambasadą Niemiec w Warszawie. Akcja ma się rozpocząć po południu w środę, 23 października. Ma na celu nie tylko przeciwstawianie się okrutnemu traktowaniu, ale przede wszystkim uświadomić ludzi, że zwierzęta też odczuwają ból jak my, ale nie mogą się poskarżyć.

Akcja w Warszawie jest efektem wideo, jakie wyciekło z laboratorium w Niemczech. Film, nagrany z ukrycia, pokazywał cierpienie małp i innych zwierząt, które poddawane były różnym testom. Szokujący zapis został udostępniony w sieci.

Na nagraniach można zobaczyć małpy w stalowych obręczach, okaleczone koty i psy, klatki spływające krwią. Zwierzętom podawano leki w trujących dawkach, robiono zastrzyki. W Niemieckie laboratorium sprawdzało w ten sposób, aka dawka różnych specyfików jest niebezpieczna lub zagrażająca życiu.

bEKuVIoT

Zwierzęta broniły się i piszczały z bólu, jednak nikt na to nie reagował. Pracownicy laboratorium w Niemczech nie tylko byli obojętni na ich los, ale jeszcze sami nad nimi znęcali. Kopali i bili zwierzęta, kiedy te próbowały się wyrwać.

Nieważne czy to psy, koty, małpki. One czują tak samo jak ludzie. Ssaki mają taki sam układ nerwowy i podobnie jak człowiek odczuwają ból. Jedyna różnica jest taka, że nie potrafią płakać, że nie poskarżą się nikomu. Dobrze, że sprawa laboratorium w Hamburgu ujrzała światło dzienne. Dzięki temu coraz więcej ludzi dowiaduje się o takich testach. Uważam, że to tak naprawdę wierzchołek góry lodowej, bo to dzieje się wszędzie na świecie - mówi Marta Olesińska, dyrektor łódzkiego schroniska dla zwierząt.

Sprawa laboratorium w Niemczech została zgłoszona policji. Jednak prawo niemieckie jest niezwykle łagodne w kwestii znęcania się nad zwierzętami. Obrońcy praw zwierząt domagają się ich zaostrzenia, a na dzisiaj zwołują protest pod niemiecką ambasadą w Warszawie.

bEKuVIoZ
Zobacz także: Zobacz także: Nowy spot twórców #RespectUS. Uderza w ekologów
bEKuVIpa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKuVIpu
KOMENTARZE
(439)
miros-63
2 lata temu
mają wielowiekowe doświadczenia w tej lini
maciek
2 lata temu
kontynuacja obozów koncentracyjnych
robo
2 lata temu
experymenty na ludziach i doświadczenia wszelkiej maści to u nich syandard na WPowskim portalu doświadczenia na dziennikarzach i ich rodzinach powinni zrobić bo to ich idole rządzenia europą
bEKuVIpv
Wkurzona
2 lata temu
Zawsze mówię, że człowiek to najgorsza podła rasa żyjąca na ziemi.
Junker
2 lata temu
Znęcanie się, torturowanie, zabijanie wyssali z mlekiem matki.
tytus
2 lata temu
szkopy nie mogą już testować na ludziach to testują na zwierzętach, taka nacja
Miro
2 lata temu
To polecam na youtube filmy z uboju rytualnego. Tego nie robi się dla jakiś "badań" (powinni ich bezwzględnie zakazać), tylko dla zaspokojenia chorego ego żydów i muzułmanów.
mommo
2 lata temu
No. A teraz wyobraźcie sobie, że sytuacja miałaby miejsce w jakimś laboratorium w Polsce ...
ewa
2 lata temu
jestesmy najpodlejszym gatunkiem na ziemi
kk
2 lata temu
tak to jest okrutne. w polsce też mają miejsce podobne eksperymenty. i chyba na calym świecie . tu akurat ujrzało to światło dzienne . będzie z tym cięzko walczyć bo na to ida potężne nakłady finansowe.
Mariusz
2 lata temu
A Polacy testują w Polsce na zwierzętach. Co was to Niemcy obchodzą. Zajmijcie się sobą. Polak.
Halinka Stemp...
2 lata temu
Brawo dla tych ludzi którzy protestują ,ale ja też zgłaszałam sprawę okrucieństw w sprawie zwierząt w Niemczech . Ubojnie ,nikt z moich znajomych nie mógł oglądać tego co ściągnęłam z YouTube ,powiadomiłam o ty polskich parlamentarzystów jak i również tych z partii zielonych CH i wyobraźcie sobie że była cisza !! Dlaczego,myślę że dlatego ,iż współpracują ściśle z niemieckimi oprawcami ,innego wytłumaczenia nie ma !! Z PSL ,powiadomiłam eurodeputowanego ,przed wyborami do PE i po wyborach ,zero odpowiedzi ,zero działań !! ,,,,Polscy niby ,,parlamentarzyści to tak naprawdę wrogowie N. RZ. Polski.
Zemszczona
2 lata temu
Przepraszam,a w Polsce jak traktuje sie zwierzęta???? Wystarczy pojechać na kielecką wieś i zobaczyć. A czy w Polsce nie ma laboratorium, które testuje swoje specyfiki. Proszę was....
bEKuVIpn
Ele
2 lata temu
Obozów koncentracyjnych ciąg dalszych, mordowanie mają we krwi. Nie kupuję niczego co pochodzi stamtąd.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić