Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska
|

Chłopiec załatwił się do kubka w restauracji? Prawda okazała się inna

596
Podziel się:

Do sytuacji miało dojść w szczecińskim centrum handlowym. Jak napisano na profilu "INFO Szczecin", przy jednym ze stolików restauracyjnych kilkuletni chłopiec załatwił się do kubka w obecności mamy i babci. Prawda okazała się inna.

Chłopiec załatwił się do kubka w restauracji? Prawda okazała się inna
Chłopiec załatwił się do kubka w restauracji (Facebook, INFO Szczecin)

Zdjęcie chłopca pojawiło się na facebookowym profilu INFO Szczecin. Mama 3-latka trzymała kubek po napoju, kiedy on, z opuszczonymi spodniami, zaczął do niego sikać. Wszystko mieli widzieć inni klienci, a zdjęcie podpisano: "niedziela w centrum handlowym".

Chłopiec załatwił się do kubka

Zarówno samo zdjęcie, jak i cała sytuacja, podzieliły internautów. Wielu zaczęło krytykować przede wszystkim mamę chłopca, która wpadła na taki pomysł, zamiast pójść z nim szybko do toalety. Post doczekał się 18 tysięcy reakcji, ponad 2700 tysięcy udostępnień i ponad 4100 komentarzy. Ostatecznie został jednak usunięty z Facebooka. Dlaczego? Jak się okazało informacja, że do sytuacji doszło w Szczecinie była fake newsem, ponieważ zdarzenie miało miejsce w 2017 roku w Rosji.

Zobacz także: Dziecko podeszło do balustrady. Straszne, co stanie się za sekundę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(596)
Hheh
rok temu
A potem się dziwią że powstają restauracje z zakazem wstępu dla bąbelków.
małe iks duże...
rok temu
Brzmiało wiarygodnie. Ostatnio byłem świadkiem, jak pewna matka przewijała dziecko na stole w restauracji w Ikei… Ściąga pampersa który po prostu cuchnie fekaliami, zmienia na nowy, wyrzuca ten obsrany jakby nigdy nic DO PLASTIKU. Takie rzeczy się w tym kraju z dykty zdarzają często, a mamusie myślą, że są świętymi krowami. Smacznego kochani.
wiemy
rok temu
to foto jest zrobione w Szczecinie, restauracja przy ul. Nadniestrzańskiej.
Mimosa
rok temu
To jest nagonka na polskie rodziny z dziećmi, skoro już wiadomo że to nieprawda, a zdjęcie zostało wykonane w Rosji...ktoś chce obrzydzić macierzyństwo, z matki zrobić na siłę madkę, z Polaka głuptaka, ... pytanie kto robi sobie z nas jaja i dlaczego ?
Elizabeth
rok temu
MIAŁO ŻYĆ. 😘
Wiem
rok temu
To jest robota wiadomych sił, które chcą zaszczepić w narodzie poczucie niższej wartości, piorą mózgi ludności pedagogiką wstydu, proponują podjęcie pracy u niemieckich pracodawców, by kraj doprowadzić do ruiny, a Niemcom przysporzyć taniej siły roboczej, zmuszonej zapracować na Niemców i ich multi-kulti obcokrajowców. Precz ze sługusami kapitalistycznych imperialistów skrywanych pod płaszczykiem lewicowych postępowców. Nasz kraj był jest i będzie wykonawcą traktatów unijnych oraz przykładem postępowego rozwoju i przestrzegania praworządności.
Matka
rok temu
Ja bym w życiu tak nie postąpiła, tylko wyszłabym a raczej wybiegła z dzieciakiem na ręku do toalety lub na dwór.
Zazdroszczę
rok temu
Aż chętnie się je obiad patrząc na to i czując ten aromat! Zazdroszczę konsumentom. Smakowała zupka?
Ciekawe
rok temu
Ciekawe co ta matka nosi w torebce? Może kałki psów?
Aga Łamaga
rok temu
Moze matka tego dziecka tez robi do kubka i do talerza jak nikt nie widzi:-)
Julcora
rok temu
Ale robicie problem. Jak dziecko będzie chciało to nasika na głowę. Przecież dziecku można. A potem zrobi kałkę na środku restauracji bo boi się chodzić do toalety.
Haha
rok temu
Powiem tak, mój siostrzeniec jest wcześniakiem i boi się pralki więc nie chodzi sikać w domu do toalety tylko sika do wiaderka. Więc nie zdziwiła bym się, że, np. jak by poszedł do restauracji to też by się załatwil do wiaderka. Zdarzają się różne przypadki!
Kupmen
rok temu
Sram na takie informacje
Donald
rok temu
I tak to wina 500 plus
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić