Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

#blogdnia: Polak do zadań specjalnych

Podziel się

Dziesiątki tysięcy kilometrów kajakiem przez najtrudniejsze rzeki, tyle samo wypraw pieszych przez najbardziej niedostępne krainy, niesamowite offroady samochodowe i wyprawy rowerowe. Myślicie, że dokonał tego Bear Grylls? Nie, to Polak, Marcin Gienieczko.

#blogdnia: Polak do zadań specjalnych
(Facebook.com)
bELojKWJ

Próżno szukać drugiej osoby z tak bogatym dorobkiem podróżniczym. Marcin Gienieczko jest człowiekiem, który przekroczył już większość granic niemożliwych do osiągnięcia przez znakomitą większość ludzi. Dla niego bariery fizyczne nie istnieją. Jego psychika jest mocniejsza niż najtwardsza stal.

bELojKWL

Marcin ma na swoim koncie tyle niesamowitych dokonań, że aż trudno wybrać spośród nich te najbardziej imponujące. No bo co jest ciekawsze: okrążenie rowerem Polski, 800 km na koniu przez Mongolię, 3500 km pieszo przez Syberię, czy może 5980 km w kajaku przez Amazonkę? A to zaledwie kilka jego osiągnięć!

O wyprawach Marcina przeczytacie na jego blogu. Podróżnik opisuje tam swoje osiągnięcia i wrzuca bardzo ciekawe zdjęcia. Jeśli marzycie o "podróży życia" to zgłoście się koniecznie do tego człowieka!

bELojKXm
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić