REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
06.11.15 (12:03)

#blogdnia: Polak do zadań specjalnych

Dziesiątki tysięcy kilometrów kajakiem przez najtrudniejsze rzeki, tyle samo wypraw pieszych przez najbardziej niedostępne krainy, niesamowite offroady samochodowe i wyprawy rowerowe. Myślicie, że dokonał tego Bear Grylls? Nie, to Polak, Marcin Gienieczko.
Facebook.com
Facebook.com
REKLAMA

Próżno szukać drugiej osoby z tak bogatym dorobkiem podróżniczym. Marcin Gienieczko jest człowiekiem, który przekroczył już większość granic niemożliwych do osiągnięcia przez znakomitą większość ludzi. Dla niego bariery fizyczne nie istnieją. Jego psychika jest mocniejsza niż najtwardsza stal.

Facebook.com

Marcin ma na swoim koncie tyle niesamowitych dokonań, że aż trudno wybrać spośród nich te najbardziej imponujące. No bo co jest ciekawsze: okrążenie rowerem Polski, 800 km na koniu przez Mongolię, 3500 km pieszo przez Syberię, czy może 5980 km w kajaku przez Amazonkę? A to zaledwie kilka jego osiągnięć!

O wyprawach Marcina przeczytacie na jego blogu. Podróżnik opisuje tam swoje osiągnięcia i wrzuca bardzo ciekawe zdjęcia. Jeśli marzycie o "podróży życia" to zgłoście się koniecznie do tego człowieka!

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij