o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Tomasz Grodzki wygłosił orędzie. TVP z niego zakpiło? Sami oceńcie

159
Podziel się

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki w piątek o godz. 20 wygłosił orędzie. TVP nie pokazało jednak transmisji na żywo z tego wystąpienia. Znaleziono inny sposób.

Tomasz Grodzki wygłosił orędzie
Tomasz Grodzki wygłosił orędzie (PAP)
bEKTWset

W orędziu Tomasz Grodzki odniósł się do zarzutów padających w stronę Senatu. Chodzi m.in. o to rzekome przedłużanie prac nad ustawą o głosowaniu korespondencyjnym.

Rządzący ogłosili, że chcą przeprowadzić wybory prezydenckie 10 maja, w formie korespondencyjnej, choć cały świat przekłada różne wybory na późniejsze terminy. Niektórzy przedstawiciele rządu i niektóre media zarzucają Senatowi, że złośliwie opóźnia rozpatrzenie ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. Z całą mocą oświadczam, że to nieprawda - podkreślił Grodzki.

bEKTWsev

Orędzie Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Co pokazała TVP?

Przez Sejm ta ważna ustawa przemknęła bezrefleksyjnie w ciągu 4 godzin, dlatego w Senacie w ramach przysługujących nam konstytucyjnie 30 dni wykonujemy to, czego nie zrobił Sejm: zapytaliśmy o opinię między innymi Państwową Komisję Wyborczą, Rzecznika Praw Obywatelskich, Sąd Najwyższy, epidemiologów czy pocztowców - dodał Grodzki.

Przemówienie Marszałka można było obejrzeć na żywo. Pokazały je m.in. Polsat i TVN. TVP zdecydowała się jednak na inny, sprytny zabieg. O godz. 20 widzowie mogli zobaczyć fragment wywiadu z... Andrzejem Dudą. Dopiero później pokazano przemówienie Grodzkiego.

bEKTWseB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEKTWseW
KOMENTARZE
(159)
JaaaaAA
11 miesięcy temu
Koperciarz znowu straszy jak nie smiertene koperty to polexit, tylko tyle potrafi, no jesze potrafi wyciagac lapy po koperty
bolter
rok temu
człowiek z kompleksem kopert w swoim życiu
Karymex80
rok temu
Panie marszałku Grodzki,czym się różni chodzenie do sklepow a głosowanie, które proponuje rzad.To są Pana zagrywki ,aby zamieszać, straszyć i odwrócić uwagę od Pana .
bEKTWseX
donek i bolek
2 lata temu
TRZEBA OBWOZIĆ go po POLSCE koperto-busem poDOBNO GDZIE się poJAWI TO W ZASIĘGU 30KM NIE MA wirusa
koperta
2 lata temu
ODDELEGOWAĆ szkodnika celebryte DO SZPITALA JEDNOIMIENNEGO NIECH poMAGA KOLEGOM W WALCE Z WIRUSEM - MOŻE BĘDZIE Z niego JAKIŚ poŻYTEK- JAK NIE zechce TO TYLKO - BEREZA !!!!
asdadas
2 lata temu
Tomasz Grodzki to kpina. uciekaj do dziury i nie wylaz wiecej
GTomek
2 lata temu
Taniec szablami w wykonaniu chirurga.:) Grodzki to taki "zegarmistrz" co jeździ po wskazówki na Wiejską.
Grodzka
2 lata temu
Ależ ależ jak TVN i jej podobne media "olewają" i nadają okrojone przemówienia prezydenta to nie ma krzyku ! Takie rzeczy to tylko za III rzeszy. Manipulanci....
łolter
2 lata temu
Liczba posłów powinna być zredukowana do 200,a Senat powinien być zlikwidowany i to już dawno! Ten żałosny magaloman,to przede wszystkim chce swojej manii zadość uczynić
Eleonora..
2 lata temu
Świat się zmieni kiedy tacy ludzie pójdą siedzieć....np szpital w Chełmie gdzie sytuacja jest podobna ale ze krowy są nie doruszenia...
Aplause
2 lata temu
Grodzkie na Prezidęnta Jewropy!
Jacek-3
2 lata temu
Jeżeli ktoś jest zdziwiony, że złodziej nadal kradnie, bandyta wciąż napada, a morderca morduje i morduje, to dziwny jest ten zdziwiony, a nie tamci, uprawiający swoje "rzemiosło" specjaliści. Oni po prostu tacy są. Za komuny na murach pisano "Telewizja kłamie", ale to było. Czy aby na pewno czas przeszły, dokonany?
Twój nick
2 lata temu
Kolejny raz proponuję zrezygnować z tych niebezpiecznych i śmiesznych wyborów. Sejm powinien o 2 w nocy 10 maja br. przegłosować nową ustawę i wybrać konia na prezydenta. Przy naszym systemie kierowania państwem jest to najdogodniejsze rozwiązanie i koń jest bezpartyjnym kandydatem więc pogodzi wszystkie partie.
bEKTWseP
Swojak
2 lata temu
Tak pędzą do wyborów że zapomnieli o nich poinformować A jak marszalek grodzki mówi O epidemii to Wrzeszcza że klamie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić