36-latek uciekł ze szpitala. Policja ostrzega

139

Ze szpitala w Gdańsku uciekł 36-letni mężczyzna, który może zachowywać się irracjonalnie. Według policji, mężczyzna podróżuje po całej Polsce i teraz może znajdować się w Wielkopolsce. Mundurowi proszą o każdą informacje w tej sprawie.

36-latek uciekł ze szpitala. Policja ostrzega
36-latek oddalił się ze szpitala. Policja ostrzega (Policja)

Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu (woj. wielkopolskie) prowadzą poszukiwania 36-letniego Dawida Iwaszkiewicza, który 21 września 2023 r. po godzinie 11:00 oddalił się z jednego z gdańskich ze szpitali i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu.

Dawid Iwaszkiewicz ma 185 cm wzrostu, jest "średniej budowa ciała - atletycznej", ma włosy ciemne krótkie, oczy koloru ciemnego oraz tatuaż na łydce o wzorze nieznanym.

Zaginiony ubrany jest w koszulkę t-shirt koloru jasnoszarego przyległą do ciała, spodnie dresowe koloru czarnego z trzema białymi paskami po boku, ma obuwie sportowe koloru czarnego oraz bluzę przewieszoną przez biodro koloru zielonego z jasnozielonymi plamami - informują policjanci z Gdańska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy, które przyznały się do depresji

36-latek jeździ po całej Polsce i niewykluczone, że może przebywać teraz w Wielkopolsce.

Osoby, które rozpoznają 36-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1a. Tel: 47 741 15 22 lub pod numerem alarmowym 112 - dodaje policja z Gdańska.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pijany mężczyzna w Gdańsku. Był poszukiwany

Policjanci ruchu drogowego doprowadzili do policyjnego aresztu 41-latka z Gliwic. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący audi był pijany. W rozmowie z mundurowymi mężczyzna powiedział też, że oprócz tego że jest nietrzeźwy, to jest również osobą poszukiwaną i ma dość ukrywania się.

Policjanci potwierdzili ten fakt w systemie i ustalili, że 41-latek jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i łącznie ma odbycia ponad 9-miesieczny wyrok za przestępstwo przywłaszczenia.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić