REKLAMA
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski11.09.17 (16:21)

Ktoś wwiercił w asfalt ostre kolce. Mogą przeciąć oponę jak papier

Policja stara się ustalić, kto stoi za zagrożeniem na drodze łączącej Piłę z miejscowością Kaczory.
Facebook.com

Funkcjonariusze zapewniają, że starają się rozwiązać sprawę jak najszybciej. Na razie nie wiadomo, jak wielu kierowców zostało poszkodowanych przez ostre kolce wystające z asfaltu. Wiadomo jednak, że nie był to przypadek, a przygotowana pułapka na samochody.

W okolicach Piły ktoś urządził "polowanie" na kierowców. Tego typu pułapki mogą być śmiertelnie niebezpieczne, a oprócz kolców wystających z asfaltu, napływa coraz więcej doniesień o leżących na drogach kolcach. Są pozaginane w taki sposób, by umożlwić natychmiastowe przebicie opony tuż po tym, jak auto najedzie na taki ostry przedmiot - donosi TVN24.

REKLAMA

Mamy świadomość, że jeśli na taki przedmiot najedzie np. motocyklista, to zdarzenie może skończyć się tragicznie. Docierają do nas sygnały, także poprzez media społecznościowe, że problem nie jest jednostkowy. Intensywnie szukamy sprawcy bądź sprawców – zapewniła podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Facebook.com

Na osobę odpowiedzialną za kolce w asfalcie może czekać szereg zarzutów. Jeśli uda się złapać autora tego niebezpiecznego "dowcipu", usłyszy on oskarżenie o wielokrotne uszkodzenie mienia i stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Nie przegap: Teorie spiskowe na temat śmierci księżnej Diany

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij