o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Jacek Wojciechowicz zawiesza kampanię z powodu śmierci ojca

49
Podziel się

Sztab wyborczy Wojciechowicza przekazał smutną wiadomość. Nie udało się uratować ojca kandydata.

Jacek Wojciechowicz zawiesza kampanię z powodu śmierci ojca
(PAP, Paweł Supernak)
bEJMGNGZ

Miał wypadek w połowie września. 87-letni ojciec Jacka Wojciechowicza został znaleziony poobijany i unieruchomiony w swoim domu w Raciborzu. Niestety nie udało się go uratować - informuje "Fakt".

Smutną wiadomość przekazał komitet wyborczy "Akcja Warszawa". Wojciechowicz zdecydował się na kilka dni ograniczyć kampanijną działalność i poświęcić się sprawom rodzinnym.

Kandydat dowiedział się o wypadku ojca tuż przed konferencją. Kiedy komitet wyborczy zaprezentował liderów do Rady Warszawy, sam kandydat na prezydenta Warszawy był w drodze do szpitala.

bEJMGNHb

Prawdopodobnie spadł ze schodów. Mieszkający samotnie po śmierci żony starszy pan miał liczne obrażenia. Mimo wysiłków, lekarzom nie udało się go uratować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEJMGNHC
KOMENTARZE
(49)
Ewcia
3 lata temu
Mieszkał sam, ale nie można z tego wyciągać wniosku, że był pozbawiony opieki. Wystarczyła chwila nieuwagi opiekunki. Nawet gdyby ktoś z nim mieszkał też musiałby wyjść do innego pokoju, kuchni, łazienki lub po zakupy. A swoją drogą czy młodszym i sprawnym nigdy nie zdarza się spaść ze schodów
zawsze sprawi...
3 lata temu
kogo to obchodzi
Kmicic
3 lata temu
A kto to jest ten Wojciechowicz że zawracacie dudę suwerenowi.
bEJMGNHD
WARSZAWIAK
3 lata temu
To w Warszawie już nie ma Warszawiaków do rady Warszawy i trzeba ich brać z całej Polski ?.
Edo
3 lata temu
Caly wstyd to jestes ty! "staruszek" nie chcial opieki.
maras
3 lata temu
Dobry synuś, szkoda gadać, mój 92-letni ojciec mieszka ze mną.
ewa
3 lata temu
zostawił ojca bo to nie człowiek tylko polityk
mika
3 lata temu
Ludzie nie ocenajcie ,a walczcie o asystentów dla starszych ludzi . Pracujemy ,musimy bo pomagamy naszym rodzicom bez tego nie damy rady im pomagać a oni chcą być u siebie i samodzielni .Asystęt dla starszych walczmy o to !
bollo
3 lata temu
Dobry synalek.Zostawil chorego,starszego czlowieka w domu bez pomocy a sam walczy jak lew o następny stolek.Nie stać go bylo na zatrudnienie opiekunki.
tyle
3 lata temu
starosc jest nieuchronna i kazdego dotknie bwiecej lub mniej ale obowiazkiem rodziny ,dzieci jest pomoc rodzicom etc .Obserwujje z racji zawodu jak starsi ludzie sa zalezni od bliskich i nie zawsze maja pomoc nie osadzajmy nikogo bo opluwac jest latwo moze uderzmy sie w piersi i trzeba znajdowac rozwiazanie jak samemu nie moze pomoc sa domy opieki sa prywatne opiekunki trzeba tylko chciec
zbulwersowany
3 lata temu
A co robił w tym czasie brat i szwagierka kandydata na prezydenta???// mieszkają w tym samym domu a opiekował się nim sąsiad- ............
Maria
3 lata temu
Obecnie jest znieczulica do rodziców.Sami robią kieriery i zapominają o nich,a kiedyś też będa w takim stanie.Trzeba było zepnić chociaż opiekę płatną.
gosc
3 lata temu
Do starszych samotnych ludzi bierze sie opiekunke,,chyba taka szyche stac na to.
bEJMGNHv
olek
3 lata temu
a gdzie syn
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić