Wróć na
Robert Czykiel
|
aktualizacja

Nowa reklama Nike jest bardzo na czasie. 55 mln wyświetleń

1
Podziel się

Ponad 55 milionów wyświetleń w zaledwie kilka dni. Nike znowu pokazało, że wie, jak robić reklamy na czasie. Tym razem materiał filmowy odnosi się do pandemii koronawirusa.

Nike swoją reklamą chce dodać ludziom otuchy w dobie pandemii koronawirusa
Nike swoją reklamą chce dodać ludziom otuchy w dobie pandemii koronawirusa (YouTube)
bCHvsvAl

Kryzys wywołany pandemią koronawirusa dotknął także profesjonalny sport. Zdecydowana większość rozgrywek została zawieszona i na razie nie wiadomo, kiedy wszystko wróci do normalności sprzed epidemii. Cierpią kibice, którzy nie mogą oglądać swoich idoli, ale też i sportowcy.

Nike oczarowało reklamą

Nike postanowiło wszystkim dodać otuchy za sprawą nowej reklamy pod hasłem "Nigdy nie upadniemy zbyt nisko. Nie możesz nas zatrzymać". W filmie rolę lektora powierzono koszykarzowi LeBronowi Jamesowi.

W reklamie pojawiają się gwiazdy Nike, czyli Rafael Nadal, Serena Williams, Tiger Woods czy Cristiano Ronaldo. Najpierw widzimy ich porażki. Film jednak pokazuje, że to były tylko potknięcia, które potem zostały zamienione w wielkie zwycięstwa.

bCHvsvAn

Wszyscy byliśmy niedoceniani i skreślani. W tamtych chwilach wydawało się, że to już koniec. Ale kiedy nie mieliśmy już szans, znajdowaliśmy w sobie ostatki sił, by dalej walczyć - mówi gwiazdor NBA w filmie i dodaje. - Wracaliśmy z niemożliwego, z całkowitego dna. Znajdowaliśmy sposób, gdy wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna. Powróciliśmy, kiedy już dawno powinniśmy zostać zapomniani.

Reklama Nike ma dodać wszystkim otuchy, że po pandemii wszystko wróci do normy. W reklamie celowo wykorzystano doświadczonych sportowców, którzy z racji wieku przez wielu byli wysyłani na emeryturę, a oni do dzisiaj są najlepsi w swoich dyscyplinach.

Reklama przypadła do gustu społeczeństwu. W kilka dni od publikacji w portalu YouTube obejrzano ją ponad 55 mln razy.

bCHvsvAt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bCHvsvAO
KOMENTARZE
(1)
Jarosław
miesiąc temu
Podobno PISowieci zrobili lepszą reklamę o państwie które w/g nich jest cały czas państwem demokratycznym !?!?!?
Najnowsze komentarze (1)
Jarosław
miesiąc temu
Podobno PISowieci zrobili lepszą reklamę o państwie które w/g nich jest cały czas państwem demokratycznym !?!?!?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić